с. Аркадіївка. Аркадіївський навчально-виховний комлекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Чемпіонат інтелектуальних знань -2019

Н А К А З

4 жовтня   2018 року                                                                       №_____

Про організацію та проведення шкільного

Чемпіонату інтелектуальних знань

Відповідно до плану роботи школи на 2018/2019 навчальний рік,  з метою популяризації інтерактивних форм та видів роботи, інтелектуальних  квестів, як засобу навчання, виховання і організації дозвілля школярів, формування інтелектуальної еліти, виховання всебічно розвиненої особистості, громадянина України, підтримки обдарованих дітей, розвитку їх творчих здібностей

НАКАЗУЮ:

1. Провести шкільний Чемпіонат інтелектуальних знань (далі Чемпіонат) серед учнів 5 – 11 класів в 5 етапів за блоками навчальних дисциплін:
  • Блок суспільно-корисних наук: технології, фізична культура, Захист Вітчизни  - 12 жовтня 2018 р.
  • Блок суспільних наук: історія, людина і світ, правознавство, художня культура – 4 грудня 2018 р.
  • Блок філологічних наук: українська, англійська мови, українська, зарубіжна літератури – 21 лютого 2019 р.
  • Блок природничих наук: біологія, хімія, географія, основи здоров’я – 22 березня 2019 р.
  • Блок фізико-математичних наук: математика, фізика, інформатика – 10 квітня 2019 р.
  1. Затвердити положення, склад оргкомітету, журі та лічильну комісію   Чемпіонату (додаток 1,2).
  2. Учителям-предметникам розробити завдання для квесту по своїх предметах.
  3. Заступнику директора з НВР Тимченко Т.І. підготувати бланки завдань для кожного учня на всі етапи Чемпіонату.
  4. Педагогу-організатору Жовтоног Л.М. підготувати та провести урочисті частини перед початком кожного блоку Чемпіонату.
  5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора з НВР Дзядевич Л.В.

Директор школи                                                 Л.І. Жлобина

про  шкільний Чемпіонат інтелектуальних знань

1. Загальні положення

1.1. Шкільний Чемпіонат інтелектуальних знань (далі –  Чемпіонат) – це навчально – виховний  захід, спрямований на підвищення престижу освіти та знань,  інтересу  учнів до  шкільних предметів  та розвиток їх інтелектуальних здібностей, мотивації навчальної діяльності, розвиток навичок роботи  в групі, команді; вміння використовувати свої знання у повсякденному житті; розвивати бажання бути успішними,розвиток  позитивного  мислення (Як альтернатива предметних тижнів).

Мета проведення Чемпіонату –  утверджен­ня знаючої, освіченої  особистості учня, що прагне до нових здобутків і звитяг.

1.2. Напрями Чемпіонату:

Блок фізико - математичних наук: математика, фізика, інформатика;

Блок  філологічних наук: українська, англійська  мови, українська, зарубіжна літератури;

Блок  суспільних наук: історія, людина і світ,  правознавство, художня культура;

Блок  природничих наук: біологія, хімія, географія, основи здоров’я;

Блок  суспільно корисних наук: технології, Захист Вітчизни, фізична культура

1.3. Чемпіонат  заснований 25 вересня  2018 року.

1.4. Засновником Конкурсу єдирекція,методичний кабінет Аркадіївського НВК.

2. Умови проведення Чемпіонату

2.1. Чемпіонат  проводиться серед учнів 5-11 класів.

2.1.1. І етап (організаційний ) проходить у школі у вересні місяці, коли визначаються команди, вибираються капітани кожної команди, оголошується предметний блок і теми, які треба підготувати, оголошується журі усіх турів  Чемпіонату, дата проведення і форма проведення.

3. Організаційний комітет Чемпіонату

3.1. Склад:

3.1.1 заступники  директора з НВР

3.1.2 учителі - предметники

3.1.3 педагог - організатор

3.2. Організаційний комітет сприяє проведенню Чемпіонату, а саме:

3.2.1 підбирає консультантів для команд, організовує учнівські команди, сприяє їх підготовці до Чемпіонату,  налагоджує дружні стосунки в  командах, розробляє завдання для команд

3.2.2.Готує клопотання перед дирекцією школи про нагородження переможців поїздкою на екскурсію.

4. Журі Чемпіонату

4.1.Склад журі Чемпіонату  затверджує директор школи.

4.2. Повноваження журі Чемпіонату:

4.2.1. Слідкує за дотримання правил чесності і справедливості при проведенні Чемпіонату.

4.2.2Слідкує за правильністю ведення  протоколів  Чемпіонату.

4.3. Засновники, організаційний комітет, журі Чемпіонату  несуть морально-етичну відпові­дальність перед конкурсантами в разі пору­шення умов проведення Конкурсу, об'єктив­ності при оцінюванні робіт.

5. Нагородження учасників Чемпіонату

5.1. Переможців Чемпіонату визначає журі (інформація про переможців розміщується на дошці оголошень та на підсумковій лінійці

5.2. Переможці Чемпіонату нагороджуються дипломами переможців.

5.3. Конкурс завершується поїздкою на екскурсію до міста Києва (травень, щороку).

1. Звітна документація

1. Учнівські  роботи
  2. Списки учасників
  3. Протоколи квесту

Склад оргкомітету

1. Дзядевич Л.В.
  2. Тимченко Т.І.
  3. Жовтоног Л.М.

Склад журі

1. Блок суспільно-корисних наук: Незгода Є.В., Кривенок Л.М., Скопич Д.Ф.
  2. Блок суспільних наук: Кривенок Л.М., Незгода О.М., Дзядевич Л.В., Дернова Л.А.
  3. Блок філологічних наук: Дзядевич Л.В., Дернова Л.А., Незгода О.М.
  4. Блок природничих наук: Сірош В.М., Тимченко Т.І., Незгода Є.В., Жовтоног Л.М.
  5. Блок фізико-математичних наук: Жлобина Л.І., Тимченко Т.І., Самойленко С.В.

Склад лічильної комісії:

1. Тимченко Т.І.