с. Аркадіївка. Аркадіївський навчально-виховний комлекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Новини із життя навчального закладу

КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ

Сім кольорів краси й надії

Цікаво, змістовно, незвично і захоплююче пройшов Тиждень педмайстерності учителів початкових класів Аркадіївського НВК під яскравою назвою «Кольоровий тиждень». Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. «Сім кольорів краси й надії – в них наші помисли і мрії», – таким був девіз цього тижня.

Всі дні були присвячені певному кольору: жовтому, червоному, синьому, зеленому, а  підсумковий – різнобарв’ю кольорів . Кожен із них мав свою тематику.

Чітко продумані вчителями початкових класів Батрак Р.С., Павленко В.І., Черненко О.І. та вихователем дошкільної групи Незгодою Л.П. різні форми та методи роботи були спрямовані на створення сприятливого психологічного комфорту, виховання доброзичливого ставлення один до одного, розвиток позитивного мислення, уваги. Різноманітні завдання, загадки, конкурси, тренінги, змагання, майстер-класи, які проходили в рамках тижня, збагачували дітей відомостями про кольори, їх значення, вплив на особистість, згуртовували школярів, розвивали творчі здібності. Адже   виховання творчої людини без краси неможливе, тому що  вона є прекрасним і вічним джерелом натхнення, творчості та духовності.

Виготовлені дитячими руками оптимістичне Сонечко з дитячих долоньок, наповнене життям і любов’ю полум’яних сердечок Серце надії і добра, чарівний  Синій птах миру і Хмаринка з краплинками щирих дитячих побажань воїнам АТО, дружні веселі Жабенята та красива  Квітка-семицвітка мрій та бажань… І ще багато яскравого й  незвичного принесли багато емоцій та позитиву!

Творчий пошук, інноваційні педагогічні технології та ідеї, ентузіазм, з яким працювали  вчителі та учні, допомогли зробити цей Тиждень початкової школи справжнім святом.